Temagraph S

Temagraph S je základní deska vyrobená z expandovaného grafitu a není vystužena žádnou vložkou. Tyto desky jsou používány také pro výrobu desek vyztužených ocelovou nebo niklovou vložkou.
Temagraph S se používá jako těsnění, i jako příložná vrstva pro kamprofilová těsnění a nebo vložka pro obalované těsnění. Snadno se opracovává.

Technická data ke stažení

temagraph s209854.jpg


Temagraph NI

Temagraph NI je těsnící deska deska z čistého expandovaného grafitu vyztužená hladkou vložkou z niklového plechu.
Temagraph NI je určen pro použití při středních pracovních parametrech. Desku lze snadno řezat, stříhat a opracovávat.

Technická data ke stažení

temagraph ni892366.jpg

 


Temagraph FI

Temagraph FI je zesílená těsnící deska z čistého expandovaného grafitu s jednou, nebo více vlepenými hladkými vložkami z nerezové oceli.
Použití je vhodné pro vysoké provozní tlaky a teploty včetně páry a proto má široké využití ve všech oblastech chemie, petrochemie i jiném průmyslu.

Technická data ke stažení

temagraph fi114077.jpg

 


Temagraph TI

Temagraph TI je zesílená těsnící deska z expandovaného grafitu s vložkou z hrotovaného plechu z nerezové oceli.
Temagraph TI dlouhodobě odolává vysokým provozním tlakům a kolísajícím teplotám a má proto široké využití zejména v parních aparátech, chemickém, petrochemickém i jiném průmyslu.

Technická data ke stažení

temagraph ti989706.jpg

 


Temagraph HP

Temagraph HP je vícevrstvá grafitová deska určená pro velmi vysoké parametry teploty a tlaku s univerzálním použitím. Hrotované vložky z ušlechtilé oceli nejsou lepeny a v kombinaci s vyšší kvalitou grafitových vrstev zabezpečují stabilní chemickou odolnost a aplikaci všude tam, kde je zapotřebí utěsnit velmi vysoké pracovní teploty a tlaky.

Technická data ke stažení

temagraph-hp.jpg

 


 

 

 

 


Copyright © 2011-2012. All Rights Reserved.